ÜLDTINGIMUSED

Veebilehe omaja ja veebipoes müüja on HMP OÜ (reg nr 12879304).

Asukoht: Uus-Pärtle tee 17, 74010, Lubja küla, Viimsi vald, Harju maakond, Eesti Vabariik, 74010. (Firma registreeritud asukoht)

Kontaktandmed: e-post pood@costany.ee, tel 53 422 430.

Kasutades seda veebilehte, nõustute järgmiste reeglite ja tingimustega:

– ÜLDTINGIMUSED

– MÜÜGITINGIMUSED

– ANDMETE TÖÖTLEMINE

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoest saab osta turvaliselt ja mugavalt Eesti piires.

Müüja

Costany Sparkles e-poes on müüja HMP OÜ (reg nr 12879304), mis asub Heki tee 4, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond, 74001

Kontaktandmed: e-post pood@costany.ee, tel 53 422 430.

Leping

Käesolevad tingimused on müügilepinguks veebipoest ostva tarbija või muu kliendi ja HMP OÜ (edaspidi nimetatud HMP või müüja) vahel.

Kui ostate meie veebipoest, siis nõustute nende tingimuste kohaldamisega.

Veebipoe vahendusel ei müüda kaupa edasimüügi eesmärgil ostjatele. Edasimüügi päringud tehke palun aadressil pood@costany.ee.

POOD.COSTANY.EE veebipoest saadetakse kaupa ainult Eesti piires. Välismaale tellimiseks palun kirjutage e-mailile pood@costany.ee.

Müüjale jääb õigus muuta hindu ja käesolevaid tingimusi igal ajal sellest ette teatamata. Juba esitatud tellimuste hindu või sõlmitud lepinguid ühepoolselt ei muudeta.

Ostmine

Kaupade kirjeldused ja hinnad on avaldatud iga vastava kauba juures. Kõik hinnad on toodud eurodes.

Valige sobivad kaubad välja ja lisage ostukorvi määrates ka toote koguse. Ostukorvi sisust saab igal hetkel ülevaate klikkides ostukorvi ikoonile kodulehekülje päises.

Kui kõik vajalikud tooted on ostukorvis, siis liikuge järgmisele lehele ja valige kauba kättesaamisviis ning täitke täpselt kõik väljad. Tärniga * tähistatud väljade täitmine on tellimiseks kohustuslik.

COSTANY SPARKLES e-poes saab tasuda:

– Ülekandega;

– Sularahas.

Kui teil on tellimuse kohta täpsustusi, palun kirjutage need ostukorvi märkuste lahtrisse.

Enne maksma siirdumist veenduge, et valitud tooted, kogused ja hind on õige.

Valige sobiv makseviis ja kinnitage tellimus, seejärel suunatakse Teid edasi valitud maksekeskkonda. Järgige täpselt seal antavaid juhiseid. Enne makseviisi valimist peate nõustuma e-poe müügitingimustega.

Kampaaniad

Aegajalt pakume veebipoes soodustusi, mille saamiseks aluseks on sooduskupong. Kui teil on selline kupong, siis sisestage kupongi täpne tekst ostukorvis väljale “KUPONG” ning vajutage „OK“.

Kauba saatmine

POOD.COSTANY.EE veebipoest saadetakse kaupa Eesti piires. Välismaale tellimiseks palun kirjutage e-mailile pood@costany.ee.

Kauba kättesaamiseks on mitmeid võimalusi:

– Itella SmartPOST pakiautomaat. Hind alates 2,99 €.

– Itella SmartKULLER. Hind alates 5,50 € Kuller toob paki Eesti piires otse teie poolt antud aadressile.

– Omniva pakiautomaat, postkontor või kuller. Hind alates 3,98 €.

– Käest-kätte. Tellimusele võib ise järele tulla Viimsisse, Haabneeme alevikku aadressile Heki tee 4, 74001.

Tellimus saadetakse välja harilikult 1-3 tööpäeva jooksul. Kui puuduvad takistused, pannakse kaup teele juba samal või järgmisel tööpäeval. Teatame teile kindlasti, kui tellimust ei ole võimalik 3 tööpäeva jooksul saata.

Pärast kauba üleandmist transpordipakkujale, hakkavad kehtima vastava transpordipakkuja poolt kehtestatud tähtajad, mille kohta saab täpsemat infot vastava transpordipakkuja veebilehelt. Kuigi teeme omalt poolt kõik, et teie tellimus jõuaks kohale võimalikult kiiresti, ei saa me vastutada viivituste eest, mille on põhjustanud transporditeenuse pakkuja.

Kogemuse põhjal saame öelda, et Mandri-Eestis jõuab kaup tavaliselt tellijani 2-3 tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.

Kontrollige alati hoolikalt üle, et kõik tellimuse tegemisel sisestatud andmed oleksid õiged. Vigade korral võib tellimus hilineda või üldse kaotsi minna.

Tasumine

Tellimuse eest on võimalik tasuda

Ülekandega – Kui tellimus on kinnitatud, siis peale seda ilmub ette makseinfo ja saadetakse ka teie e-posti aadressile ettemaksuarve. Tasuge kummagi info eest ülekandega omale sobiva panga kaudu. NB! Ülekande saaja nimeks tuleks panna HMP OÜ.

Käest-kätte variandil on võimalik ka tasuda sularahas.

Maksmine toimub eurodes.

Tarbija taganemise õigus

Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul, rikkumata pakendis tagastada.

Taganemisõigus on ainult tarbijal ehk füüsilisel isikul, kes teeb tehingu, mis ei seondu iseseisva majandus- või kutsetegevuse läbiviimisega. Kõiki muid isikud ei käsitleta tarbijana.

Taganemisõiguse säilimise eelduseks on, et tooteid ei ole käsitsetud viisil, mis erineb sellest, kuidas harilikult sellise tootega poes tutvutakse.

Taganemisõigust ei saa kasutada, kui tarbija avab toote suletud ümbrise või pakendi ning seda ei saa teatud põhjustel enam kolmandatele isikutele pakkuda.

NB! taganemisõiguse säilimiseks avage karbid jm pakendid ettevaatlikult, et mitte rikkuda pakendit.

Tarbija peab kauba müüjale tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest.

Kui olete lepingust taganenud ja kasutamata kauba meile tagasi saatnud, tagastame teile kauba eest tasutud summa ja kättetoimetamise postikulud tavalises mahus (st SmartPOSTiga saatmise tasu) 14 päeva jooksul taganemisteate kättesaamisest.

Kauba tagastamise saatmiskulu kannab tarbija. Müüja ei hüvita tagasisaatmise kulusid.

Teade tellimusest taganemise kohta saatke palun e-posti aadressile pood@costany.ee.

Tarbija õiguskaitsevahendid

Tarbijal on õigus lepingu eseme lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele: nõuda kohustuse täitmist; oma võlgnetava kohustuse täitmisest keelduda; nõuda kahju hüvitamist; taganeda lepingust või öelda leping üles; alandada hinda; rahalise kohustuse täitmisega viivitamise korral nõuda viivist.

Tarbijal on õigus pöörduda kohtuvälise kaebusi ja vaidlusi lahendava organi poole. Vastavad juhised leiate Tarbijakaitseameti veebilehelt.

Kvaliteet

Enne kauba postitamist kontrollime kõik tooted alati üle, kuid kui te siiski avastate, et saadetud kaup on puudustega, ei tohi neid tooteid kasutada ja esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul kättesaamisest tuleb meile sellest e-posti või kirja teel teatada.

Kui kaup on puudustega meie süül, parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille te selle eest tasusite meie veebipoes.

Kahjustatud tooteid ei tohi kasutada, selline kasutamise toimub ostja enda vastutusel. Me ei hüvita ega asenda viga saanud tooteid, kui neid on juba kasutatud.

Müüja vastutab asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, kui mittevastavus on olemas tarbijale asja üleandmisel.

Vastutuse piiramine

Kõik sellel veebilehel toodud kirjeldused ja soovitused on mõeldud ainult informatsioonilistel eesmärkidel kasutamiseks. Need pole mõeldud diagnoosimiseks või professionaalide nõuannete asendamiseks.

POOD.COSTANY.EE ei vastuta kahju eest, kui tooteid kasutatakse eesmärgil, milleks need pole ettenähtud.

Kuna veebilehe sisu ja tarkvara arendatakse pidevalt edasi, ei saa me välistada, et veebipood ei ole ajutiselt kättesaadav või süsteemis ja avaldatud informatsioonis esineb vigasid. Vabandage selle eest ette ja arvestage, et ilmsel veal põhinevad tehingud ei too meile kaasa kohustust lepingut täita.

Autoriõigus

Selle veebilehe sisu, k.a selle liides, kujundus, fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigusega. Mistahes sisu kasutamise ainuõigus kuulub HMP OÜle või viidatud autorile. Veebilehe sisu ei tohi ilma HMP OÜ eelneva kirjaliku loata mingil moel kasutada, sh reprodutseerida, levitada või muuta, v.a juhul, kui selline õigus tuleneb otseselt kohalduvast õigusaktist.

Kaubamärk

Identseid või segiajavalt sarnaseid tähiseid tohib kasutada üksnes HMP OÜ eelneval kirjalikul loal.

Disain

Kõikide COSTANY SPARKLES toodete väliskuju on kaitstud Euroopa Liidu disainilahendustena vastavalt Nõukogu määrusele (EÜ) nr 6/2002. Disainilahenduste ainuõigus kuulub HMP OÜle.

Kohaldatav õigus

Selle veebilehe kasutamine ja õiguslikud teated veebilehel põhinevad ja neid tuleb tõlgendada Eesti Vabariigi õiguse järgi. Kõik vaidlused lahendatakse Eesti õiguse järgi Harju Maakohtus, v.a kui seadus sätestab otseselt teisiti.

Muudatused

COSTANY SPARKLESil on õigus muuta käesolevaid veebilehe reegleid ja tingimusi igal ajal sellest ette teatamata.

ANDMETE TÖÖTLEMINE

COSTANY SPARKLES annab endast parima, et kaitsta klientide privaatsust.

Kasutades seda veebilehte, nõustute meie andmete töötlemise reeglite ja tingimustega.

Kinnitame, et meie andmete töötlemine vastab Eesti ja Euroopa Liidu vastavatele õigusaktidele.

Kogume isikuandmeid eesmärgil, et identifitseerida kliente ja kontakteeruda klientidega ning pakkuda võimalikult mugavat veebilehe kasutust.

Isikuandmete kogumine võib toimuda järgmistes olukordades:

– andes kontaktinformatsiooni;

– kasutades küpsiseid või kasutaja kontos avaldatavaid andmeid, kui külastate meie veebilehte;

– sooritades oste veebipoes

Kogutud andmeid kasutades võime teavitada enda kliente saabuvatest üritustest, kampaaniatest ja uutest toodetest. Siiski, tarbijatel on õigus igal ajal keelduda sellise teavituse saatmisest.

Kogume samuti informatsiooni statistilistel eesmärkidel. Lisaks võime koguda infot klientide tegevuste kohta meie veebilehel., see info ei ole isikustatav.

COSTANY SPARKLES kasutab ettevaatusabinõusid kaitsmaks tarbijate isikuandmeid. Ainult vastava õigusega töötajal on juurdepääs andmete töötlemisele.

Kogu klientide poolt veebipoe kasutamise ajal sisestatud informatsiooni käsitletakse konfidentsiaalse teabena ning kolmandad isikud ei tohi seda mingil moel kasutada ilma HMP OÜ eelneva kirjaliku loata.

Selle veebilehe kasutamine ja õiguslikud teated veebilehel põhinevad ja neid tuleb tõlgendada Eesti Vabariigi õigusest lähtuvalt. Kõik osapooled alluvad Eesti kohtusüsteemile.

Jätame endale õiguse muuta käesolevaid andmete töötlemise tingimusi.

Edasimüük

Veebipoe vahendusel ei müüda kaupa edasimüügi eesmärgil ostjatele. COSTANY SPARKLES jätab endale õiguse keelduda tellimuste täitmisest, mille puhul on põhjendatud kahtlus, et tooteid tellitakse edasimüügi eesmärgil. Kui olete huvitatud COSTANY SPARKLES toodete edasimüügist, võtke palun ühendust e-posti aadressil pood@costany.ee.

Küsimused ja ettepanekud

Lisaks kvaliteetsetele toodetele tahame pakkuda ka head ja sõbralikku teenindust. Teie arvamus on väga tähtis, kui teil on küsimusi või ettepanekuid saatke palun e-kiri aadressil pood@costany.ee või helistage 53 422 430.