Kuidas sai meie idee alguse?

Triinu Liis (Idee autor, blogija, müügijuht):

"Kõik sai alguse sellest, kui üks päev olin dilemma ees, mida kinkida oma ülemusele, kellel on kõik olemas. Olin tol ajal veel noor ning rahaliselt mitte nii kindlustatud, et saaksin ülemusele kinkida midagi suuremeelset. Ragistasin ajusid igal erineval viisil, kuni ühtäkki tekkis mõte, et kuna ülemus on tohutult emotsionaalne inimene, siis erinevad mõtteterad ja motiveerivad laused läheksid kindlasti peale. Olgem ausad, meil kõigil on aeg-ajalt vaja mõnd inspireerivat mõtet. Sellest ajenduvalt tegingi purgi, kuhu koondasin 100 erinevat inspireerivat mõtet, et ta saaks neid vajadusel lugeda. Ülemusele see mõte tohutult meeldis ning järgmisel koosolekul rääkis sellest kingist ka teistele töötajatele, kes kohe peale koosolekut minu juurde tulid ja seda sama purki soovisid. Kes soovis oma kaasale, kes äripartnerile, kes kliendile ja nii edasi. Sealt saigi meie Heade mõtete purgi idee alguse, sest väga tihti ollakse punktis, kus inimesed ei tea, mida kinkida, aga samas me kõik sooviksime õigel ajal inspiratsiooni."

Kristo (Tegevjuht):

"Triinu rääkis kunagi mulle oma purgi idee loo ning see mulle väga meeldis. Tol hetkel olid purgid küll turult korraks maha võetud, aga olin hetkena inspireeritud need tagasi tooma. Nüüdseks oleme juba purke tootnud pea 3 aastat ning aina rohkem inimesi soovib neid edasi kinkida. Ühel päeval tabasin end aga mõttelt, et meie seas on väga paljusid neid, kes tasapisi kodus nokitsevad oma ideede kallal ning vaikselt oma tutvusringkonnale müüvad, kuid tihtipeale see nii ka jääb. Meie tahaksime neid inimesi aidata ning tuua Teieni nende käsitööd. Ja samuti teame, kui raske on leida inimestele kingitusi, kui pole kindlat soovi, mistõttu tahame teha kingituste otsimise lihtsamaks! Ühendame jõud!"

Triinu Liis Epner ja Kristo Epner

Missioon

Meie missiooniks on tuua Teieni suur valik kingitusi, mis teeks Teie elu lihtsamaks kingituste leidmisel.

Visioon

Tahame olla kliendi esimene valik kingituse leidmisel.

Klientide tagasiside

caret-down caret-up caret-left caret-right
Kristi

Annan tagasiside ka küünla kohta peale põletamist. Suurepärane lõhn, abikaasa asutus uksest sisse ja hõiskas oi sa tegid browniesid 🙂 Väike pettumus küll oli, et see vaid küünal, kuid seega on küünal väga reaalse lõhnaga.
Kindlasti tellin veel:)

Kerli

Tellisin 2 küünalt - Lovely Chocolate ja Sweet & Sour Lime. Kaks vastandit, üks tôeliselt pehme ja magus ning teine värske ja puhas. Lovely Chocolate küünla ôige nimi peaks küll olema Lovely Chocolate Fondant, sest just selle järgi lôhnab kogu maja kui küünal pôlema panna. Just kui ahjust oleks välja vôetud värske šokolaadi kook, mmmm! Mina olen küünaldega super rahul! Nad päriselt ka on nii nii hea lôhnaga ja lôhn levib üle kogu elamise, päriselt! 🙂 Järgmisena plaanin tellida kohe kindlasti Flirty Strawberry, mul oli ônne seda nuusutada saada ja jessuke, super lôhn! Well done Triinu Liis ❤️

Mailis

Sain just praegu oma paki kätte ja pakk oli terve, samuti ka toode seal sees. Aitäh selle mõnusa küünla eest. Tuba nii mõnusat lõhna täis juba :).

Eveliis

Küünlad jõudsid minuni tervelt ja on imelised. Need on tõepoolest kvaliteetsed ja head 😉 ja ma olen koju IGASUGUSEID küünlaid ostnud 🙂

Anne-Mai

Super hea lõhnaga küünal (Lovely Chocolate) 🙂 Olen väga rahul !